shadow
Świat TPX

SZEROKO ZAKROJONA SIEĆ KONTAKTÓW ORAZ ORZEŹWIAJĄCA KLAROWNOŚĆ

Odkrycie nowego surowca jest łatwe jeśli wiesz gdzie go szukać. Jednak znalezienie go w kraju jego pochodzenia, gdzie jest produkowany, dodatkowo spełniającego wszystkie europejskie przepisy dotyczące jakości jak również jego transport do Europy bez jej utraty? Jest to raczej trudne.

Klarowność jest jedną z naszych głównych wartości, zapraszamy Cię więc do odwiedzenia naszych partnerów w ich krajach abyś mógł obserwować ten proces osobiście. Możemy zająć się wszystkimi szczegółami podróży – po prostu skontaktuj się z nami!

KONSULTACJA BEZ ZOBOWIĄZAŃ

DUAS RODAS – NASZ NAJWAŻNIEJSZY PARTNER

Firma Duas Rodas założona w 1925 roku w Brazylii przez niemieckich emigrantów jest jednym z czołowych producentów surowych składników żywności dla Ameryki Łacińskiej oraz reszty świata.

Zakłady produkcyjne znajdujące się w Brazylii (3), Argentynie, Chile, Kolumbii i Meksyku oraz laboratoria aplikacyjne w innych miejscach pozwalają zaoferować wszystko co najlepsze z każdego z tych regionów.

Od ponad 15 lat współpracujemy z Duas Rodas aby dostarczać na europejski rynek ekstrakty, aromaty, proszki owocowe, płatki owocowe, itp., najwyższej jakości.

WWW.DUASRODAS.COM

Duas Rodas
Nasza oferta
Dla start-upów
Laboratorium Pomysłów
shadow